Ünlü tasarımcı Moskova’da ‘Bağ’ kuracak

İZMİR (İGFA) – Moskova Fashion Week Sonbahar/Kış 2025 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Moskova’da iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının iştirakiyle gerçekleşti.

Emre Erdemoğlu 2025 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda insan bağlarındaki “BAĞ”ın dramatik gücünü koleksiyonuna işledi.

Tüm ayrıntılarda her dönem olduğu üzere military formları işleyen dizayncı, öyküde güçlü anlatımıyla ve varlıklı renk seçimiyle lüks kavramını yine ele aldı.

CEKETLER, KABANLAR, TRENÇKOTLAR BÜYÜK FORMDA

Deri ayrıntıların ön planda olduğu koleksiyonda, kaşe kabanlar, çok büyük formda ceketler, yerlere kadar inen trençkotlar koleksiyonunun bütününde hakimiyetini korudu. Her dönem farklı karakterleri koleksiyonlarına işleyen dizayncı, bu dönem da iki insan ortasındaki şartsız bağı farklı bir anlatım biçimiyle siz moda severlere sunuyor.

Military formların sokak tarzıyla birleştirildiği koleksiyonda, Oversize formda kabanlar, özel işlemeli kimonolar, yerlere kadar inen trençkotlar, yüksek bel pantolonlar, yüksek vatkalı military ceketler, jilet görünümlü pak bitimler, defilede sıkça karşılaştığımız ayrıntılar ortasında yer alıyor.

Koreografisini Olga Zatylkina’in üstlendiği defilenin müziklerinde Serhat Fazilet ile çalışan başarılı modacı Emre Erdemoğlu davetlilerden tam not aldı.

TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nce bu yıl 18. kere düzenlenen EİB Moda Tasarım Yarışması’nda aldığı derece sonrasında meslek basamaklarını süratli bir halde çıkan Emre Erdemoğlu, daha evvel Berlin Fashion Week’te 3 defa, İtalya’da Floransa, Catania ve Sicilya’da, Dubai’de, Amsterdam’da çok görkemli defilelere imza atmıştı.

Moskova Fashion Week’e davet edildiği için çok keyifli olduğunu lisana getiren Türk Modasının Memleketler arası Gururu Emre Erdemoğlu, “Moskova Moda Haftasında her şey inanılmaz hoştu, Moskova’da çok hoş bağlar kurdum. Yakın vakitte burada bir satış noktası kurmak istiyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir