Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Rosier ile Tayyip Talha Sanuç’un son durumu hakkında bilgi verdi

Beşiktaş, boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti olan Fransız futbolcu Valentin Rosier’de kistik oluşum tespit edildiği ve cerrahi tedavi uygulandığını açıkladı. Beşiktaş, boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti olan Fransız futbolcu Valentin Rosier’de kistik oluşum tespit edildiği ve cerrahi tedavi uygulandığını açıkladı. Siyah-beyazlılar ayrıyeten savunma oyuncusu Tayyip Talha Sanuç da yapılan MR görüntülemesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini duyurdu. Rosier’in kısa müddet içinde idmanlara başlaması bekleniyor. Lakin Tayyip Talha Sanuç’un Fenerbahçe derbisine yetişip yetişmeyeceği şimdi belirli değil.

ROSIER’DE KİSTİK OLUŞUM SAPTANDI

Siyah-beyazlıların resmi internet sitesinden bahisle ilgili yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier’in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi süreç geçiren Valentin Rosier’in tedavi süreci devam etmektedir.

SANUÇ’TA GERİLME VE KANAMA VAR

Futbol A Kadromuzun İstanbulspor ile yaptığı karşılaşmada sağ uyluk art adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç’un Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sıhhat grubumuzca başlanmıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir